1985/1986

Wicemistrzostwo Polski Juniorów (U-19) dla Zawiszy Bydgoszcz.

W składzie tego zespołu byli: bramkarze – Robert Matuszewski, Arkadiusz Napierała, zawodnicy z pola – Maciej Bierwagen, Mirosław Rzepa, Maciej Bojakowski, Marek Wyrwa, Tomasz Szubiński, Piotr Libiszewski, Krzysztof Straszewski, Mariusz Jelonek, Sławomir Kempa, Ryszard Wesołowski, Mirosław Plewa, Andrzej Lewandowski, Paweł Plit, Andrzej Sakwiński. Trenerem był Leszek Rzepka. Funkcję kierownika drużyny pełnił Leon Imański.

MECZE FINAŁOWE MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 1986

Pierwszy mecz – 27.07.1986. 11:00: Zawisza – Pogoń Szczecin 1:0 (0:0)

Bramka: Krzysztof Straszewski (63). Zawisza: Robert Matuszewski - Piotr Libiszewski (48, Ryszard Wesołowski), Mirosław Rzepa, Maciej Bojakowski, Marek Wyrwa - Maciej Bierwagen, Tomasz Szubiński, Krzysztof Straszewski, Mariusz Jelonek, Mirosław Plewa,Sławomir Kempa. Pogoń: Dzierżęcki - Dariusz Adamczuk, Borkowski, Sadkowski, Gamoń - Artur Chwedczuk, Robert Adamkiewicz, Goździk, Daniec (48, Jezierski), Jacek Cyzio, Olechowski (41, Huminny). Sędziował: Marian Dusza (Katowice). Widzów 500.

Drugi mecz – 03.08.1986. 16:00: Pogoń Szczecin – Zawisza 2:0 (0:0)

Bramki: Jacek Cyzio 2 (58, 69-karny). Pogoń: Dzierżęcki - Dariusz Adamczuk, Borkowski, Gamoń, Sadkowski - Goździk, Robert Adamkiewicz, Artur Chwedczuk, Daniec, Olechowski, Jacek Cyzio. Zawisza: Robert Matuszewski - Piotr Libiszewski, Mirosław Rzepa, Maciej Bojakowski, Marek Wyrwa - Tomasz Szubiński (65, Andrzej Lewandowski), Krzysztof Straszewski, Mariusz Jelonek, Maciej Bierwagen, Mirosław Plewa (48, Ryszard Wesołowski - 70, Paweł Plit),Sławomir Kempa. Sędziował: Tadeusz Diakonowicz (Warszawa). Widzów około 8000.