zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
4:0
MKS Kluczbork
KGHM Zagłębie Lubin
3:0
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Ruch Chorzów
6:0
Olimpia Grudziądz
Odra Opole
1:3
Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk
0:1
Warta Poznań
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:4
Śląsk Wrocław
Zawisza Bydgoszcz
2:5
Górnik Zabrze KS
Lech Poznań
4:2
Arka Gdynia 1929
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Wrocław
4:0
Bałtyk Koszalin
Górnik Zabrze KS
3:0
Odra Opole
MKS Kluczbork
0:1
Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin
0:4
KGHM Zagłębie Lubin
Arka Gdynia 1929
3:0
Warta Poznań
Olimpia Grudziądz
3:2
Zawisza Bydgoszcz
UKS AP Falubaz Zielona Góra
0:1
Lechia Gdańsk
Lech Poznań
6:2
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
1:2
Lech Poznań
KGHM Zagłębie Lubin
0:1
Górnik Zabrze KS
Warta Poznań
1:1
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Ruch Chorzów
1:2
Śląsk Wrocław
Odra Opole
5:1
Olimpia Grudziądz
MKS Kluczbork
0:2
Zawisza Bydgoszcz
Lechia Gdańsk
1:1
Pogoń Szczecin
Stilon Gorzów Wielkopolski
2:4
Arka Gdynia 1929
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
0:8
KGHM Zagłębie Lubin
MKS Kluczbork
2:5
Odra Opole
Śląsk Wrocław
2:0
Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Szczecin
2:2
Warta Poznań
Arka Gdynia 1929
1:2
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Lech Poznań
2:1
Ruch Chorzów
Górnik Zabrze KS
1:0
Lechia Gdańsk
Stilon Gorzów Wielkopolski
0:5
Bałtyk Koszalin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
9:1
MKS Kluczbork
Bałtyk Koszalin
1:2
Arka Gdynia 1929
Warta Poznań
0:2
Górnik Zabrze KS
Ruch Chorzów
2:3
Stilon Gorzów Wielkopolski
Zawisza Bydgoszcz
3:1
Lech Poznań
Lechia Gdańsk
3:0
Olimpia Grudziądz
Odra Opole
4:2
Śląsk Wrocław
UKS AP Falubaz Zielona Góra
0:2
Pogoń Szczecin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
3:2
Odra Opole
Śląsk Wrocław
0:3
KGHM Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze KS
0:1
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Bałtyk Koszalin
3:0
Ruch Chorzów
MKS Kluczbork
0:2
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia 1929
2:3
Pogoń Szczecin
Stilon Gorzów Wielkopolski
0:1
Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz
1:1
Warta Poznań
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
0:0
Arka Gdynia 1929
Zawisza Bydgoszcz
0:1
Bałtyk Koszalin
Pogoń Szczecin
2:2
Górnik Zabrze KS
KGHM Zagłębie Lubin
1:4
Lech Poznań
Warta Poznań
3:0
MKS Kluczbork
Lechia Gdańsk
4:0
Śląsk Wrocław
UKS AP Falubaz Zielona Góra
3:1
Olimpia Grudziądz
Odra Opole
8:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
1:1
Lechia Gdańsk
Ruch Chorzów
1:0
Zawisza Bydgoszcz
MKS Kluczbork
0:2
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Bałtyk Koszalin
2:3
Odra Opole
Olimpia Grudziądz
1:5
Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław
3:4
Warta Poznań
Arka Gdynia 1929
2:0
Górnik Zabrze KS
Stilon Gorzów Wielkopolski
0:6
KGHM Zagłębie Lubin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Szczecin
8:1
MKS Kluczbork
Górnik Zabrze KS
4:0
Olimpia Grudziądz
KGHM Zagłębie Lubin
2:0
Bałtyk Koszalin
Lechia Gdańsk
2:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
Warta Poznań
0:3
Lech Poznań
Zawisza Bydgoszcz
2:0
Arka Gdynia 1929
Odra Opole
2:1
Ruch Chorzów
UKS AP Falubaz Zielona Góra
2:1
Śląsk Wrocław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kluczbork
3:6
Górnik Zabrze KS
Śląsk Wrocław
1:2
Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów
1:0
KGHM Zagłębie Lubin
Bałtyk Koszalin
1:1
Lechia Gdańsk
Lech Poznań
4:0
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Zawisza Bydgoszcz
1:0
Odra Opole
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:3
Warta Poznań
Arka Gdynia 1929
0:0
Olimpia Grudziądz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze KS
2:1
Śląsk Wrocław
KGHM Zagłębie Lubin
3:1
Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Szczecin
3:3
Lech Poznań
Warta Poznań
0:1
Bałtyk Koszalin
Odra Opole
1:1
Arka Gdynia 1929
Lechia Gdańsk
2:0
Ruch Chorzów
Olimpia Grudziądz
1:1
MKS Kluczbork
UKS AP Falubaz Zielona Góra
4:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
7:3
Górnik Zabrze KS
Śląsk Wrocław
1:0
Olimpia Grudziądz
Bałtyk Koszalin
2:0
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:2
Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów
3:0
Warta Poznań
Zawisza Bydgoszcz
0:1
Lechia Gdańsk
Odra Opole
1:0
KGHM Zagłębie Lubin
Arka Gdynia 1929
3:0
MKS Kluczbork
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS AP Falubaz Zielona Góra
2:2
Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin
3:0
Bałtyk Koszalin
KGHM Zagłębie Lubin
2:2
Arka Gdynia 1929
Lechia Gdańsk
2:0
Odra Opole
MKS Kluczbork
1:1
Śląsk Wrocław
Warta Poznań
4:2
Zawisza Bydgoszcz
Górnik Zabrze KS
7:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
Olimpia Grudziądz
0:5
Lech Poznań
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
2:3
Górnik Zabrze KS
KGHM Zagłębie Lubin
1:3
Lechia Gdańsk
Lech Poznań
6:0
MKS Kluczbork
Ruch Chorzów
3:0
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia 1929
2:1
Śląsk Wrocław
Stilon Gorzów Wielkopolski
2:1
Olimpia Grudziądz
Odra Opole
0:1
Warta Poznań
Zawisza Bydgoszcz
1:1
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze KS
0:0
Ruch Chorzów
MKS Kluczbork
3:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Warta Poznań
1:2
KGHM Zagłębie Lubin
Olimpia Grudziądz
0:2
Bałtyk Koszalin
Śląsk Wrocław
3:2
Lech Poznań
UKS AP Falubaz Zielona Góra
0:1
Odra Opole
Lechia Gdańsk
3:0
Arka Gdynia 1929
Pogoń Szczecin
2:1
Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kluczbork
3:1
Bałtyk Koszalin
Górnik Zabrze KS
11:0
Zawisza Bydgoszcz
Warta Poznań
1:2
Lechia Gdańsk
Olimpia Grudziądz
1:3
Ruch Chorzów
UKS AP Falubaz Zielona Góra
0:1
KGHM Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław
3:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Pogoń Szczecin
1:1
Odra Opole
Arka Gdynia 1929
0:0
Lech Poznań
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:8
Lech Poznań
Ruch Chorzów
6:0
MKS Kluczbork
Odra Opole
2:4
Górnik Zabrze KS
Lechia Gdańsk
1:0
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Bałtyk Koszalin
1:4
Śląsk Wrocław
Zawisza Bydgoszcz
3:4
Olimpia Grudziądz
KGHM Zagłębie Lubin
5:1
Pogoń Szczecin
Warta Poznań
1:1
Arka Gdynia 1929
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
4:2
Bałtyk Koszalin
Górnik Zabrze KS
2:0
KGHM Zagłębie Lubin
Olimpia Grudziądz
0:1
Odra Opole
Zawisza Bydgoszcz
3:0
MKS Kluczbork
Śląsk Wrocław
1:2
Ruch Chorzów
Arka Gdynia 1929
3:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
Pogoń Szczecin
1:1
Lechia Gdańsk
UKS AP Falubaz Zielona Góra
1:0
Warta Poznań
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
4:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
Zawisza Bydgoszcz
2:1
Śląsk Wrocław
KGHM Zagłębie Lubin
7:1
Olimpia Grudziądz
Lechia Gdańsk
0:2
Górnik Zabrze KS
Warta Poznań
1:1
Pogoń Szczecin
UKS AP Falubaz Zielona Góra
0:2
Arka Gdynia 1929
Ruch Chorzów
0:3
Lech Poznań
Odra Opole
1:3
MKS Kluczbork
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
0:0
Zawisza Bydgoszcz
Górnik Zabrze KS
0:0
Warta Poznań
MKS Kluczbork
2:4
KGHM Zagłębie Lubin
Olimpia Grudziądz
0:4
Lechia Gdańsk
Stilon Gorzów Wielkopolski
0:2
Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin
2:0
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Śląsk Wrocław
0:2
Odra Opole
Arka Gdynia 1929
2:2
Bałtyk Koszalin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
0:2
Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów
2:2
Bałtyk Koszalin
Warta Poznań
10:1
Olimpia Grudziądz
Odra Opole
0:3
Lech Poznań
Lechia Gdańsk
6:0
MKS Kluczbork
Zawisza Bydgoszcz
5:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
UKS AP Falubaz Zielona Góra
0:0
Górnik Zabrze KS
Pogoń Szczecin
2:0
Arka Gdynia 1929
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
6:0
KGHM Zagłębie Lubin
Arka Gdynia 1929
1:1
Ruch Chorzów
Górnik Zabrze KS
1:0
Pogoń Szczecin
Olimpia Grudziądz
0:3*
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Śląsk Wrocław
0:3*
Lechia Gdańsk
Stilon Gorzów Wielkopolski
0:2
Odra Opole
MKS Kluczbork
0:5
Warta Poznań
Bałtyk Koszalin
1:3
Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze KS
0:0
Arka Gdynia 1929
Zawisza Bydgoszcz
2:0
Ruch Chorzów
KGHM Zagłębie Lubin
4:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
Lechia Gdańsk
0:1
Lech Poznań
Pogoń Szczecin
3:0
Olimpia Grudziądz
UKS AP Falubaz Zielona Góra
4:0
MKS Kluczbork
Warta Poznań
3:1
Śląsk Wrocław
Odra Opole
0:2
Bałtyk Koszalin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
3:0
Warta Poznań
MKS Kluczbork
2:7
Pogoń Szczecin
Olimpia Grudziądz
0:0
Górnik Zabrze KS
Arka Gdynia 1929
3:0*
Zawisza Bydgoszcz
Śląsk Wrocław
1:1
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Ruch Chorzów
0:0
Odra Opole
Bałtyk Koszalin
1:3
KGHM Zagłębie Lubin
Stilon Gorzów Wielkopolski
2:2
Lechia Gdańsk
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Zagłębie Lubin
1:0
Ruch Chorzów
Górnik Zabrze KS
5:0
MKS Kluczbork
Warta Poznań
6:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
Odra Opole
0:2
Zawisza Bydgoszcz
Lechia Gdańsk
3:3
Bałtyk Koszalin
Olimpia Grudziądz
0:3
Arka Gdynia 1929
Pogoń Szczecin
2:1
Śląsk Wrocław
UKS AP Falubaz Zielona Góra
0:1
Lech Poznań
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
2:1
KGHM Zagłębie Lubin
Ruch Chorzów
0:0
Lechia Gdańsk
Lech Poznań
2:1
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia 1929
2:0
Odra Opole
MKS Kluczbork
1:2
Olimpia Grudziądz
Śląsk Wrocław
3:0
Górnik Zabrze KS
Stilon Gorzów Wielkopolski
0:3
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Bałtyk Koszalin
2:1
Warta Poznań
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze KS
2:1
Lech Poznań
MKS Kluczbork
0:2
Arka Gdynia 1929
Olimpia Grudziądz
1:3
Śląsk Wrocław
KGHM Zagłębie Lubin
2:1
Odra Opole
Warta Poznań
2:1
Ruch Chorzów
UKS AP Falubaz Zielona Góra
0:2
Bałtyk Koszalin
Lechia Gdańsk
5:0
Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Szczecin
1:0
Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
4:2
Olimpia Grudziądz
Zawisza Bydgoszcz
0:0
Warta Poznań
Arka Gdynia 1929
2:1
KGHM Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław
8:1
MKS Kluczbork
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:4
Górnik Zabrze KS
Ruch Chorzów
1:0
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Odra Opole
2:3
Lechia Gdańsk
Bałtyk Koszalin
3:2
Pogoń Szczecin
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
1:2
Odra Opole
UKS AP Falubaz Zielona Góra
1:1
Zawisza Bydgoszcz
Górnik Zabrze KS
3:0
Bałtyk Koszalin
MKS Kluczbork
0:2
Lech Poznań
Olimpia Grudziądz
1:1
Stilon Gorzów Wielkopolski
Lechia Gdańsk
2:1
KGHM Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin
2:3
Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław
0:1
Arka Gdynia 1929
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Stilon Gorzów Wielkopolski
1:2
MKS Kluczbork
Lech Poznań
1:4
Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów
1:0
Górnik Zabrze KS
KGHM Zagłębie Lubin
1:2
Warta Poznań
Odra Opole
1:2
UKS AP Falubaz Zielona Góra
Arka Gdynia 1929
3:1
Lechia Gdańsk
Bałtyk Koszalin
4:0
Olimpia Grudziądz
Zawisza Bydgoszcz
0:4
Pogoń Szczecin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości