Juniorzy Zawiszy lepsi od Lecha

Juniorzy bydgoskiego Zawiszy w 5. kolejce Centralnej Ligi Juniorów podejmowali wczoraj w na boisku w Fordonie przy ul. Sielskiej wicelidera tabeli – Lech Poznań. Goście z dotychczas rozegranych czterech meczów wygrali wszystkie. Mają w swoich szeregach najskuteczniejszego zawodnika ligi – Krzysztofa Gładosza, który do meczu z bydgoszczanami zdobył aż 9 bramek. Ten zawodnik jednak nie zagrał. Zajmujący 14. miejsce w rozgrywkach Zawisza nie był oczywiście faworytem rywalizacji z Lechem. Sprawił jednak niespodziankę i wygrał 3:1.

Zawisza awansował na 11. miejsce tabeli CLJ. Gratulacje dla młodych bydgoskich zawodników.

07.09.2014. 14:00: Zawisza – Lech Poznań 3:1 (2:0)

Bramki: Korneliusz Sochań 2 (38-wolny, 81), Michał Cywiński (14) - Kacper Friska (53).

Na zdjęciu: pomocnik Zawiszy Korneliusz Sochań.