Od 2:0 do przegranej

Juniorzy bydgoskiego Zawiszy podejmowali dzisiaj na boisku ze sztuczną nawierzchnią Górnika Zabrze. Gospodarze nie byli raczej faworytem tej potyczki, więc zaskoczenie było spore, gdy po 12 minutach prowadzili już 2:0.

Zawisza po 2. kolejkach CLJ jest bez punktu ze stosunkiem bramkowym 4:8. Zdecydowanej poprawy wymaga gra defensywna. 24 sierpnia bydgoszczanie mieli podejmować przy ul. Gdańskiej MKS Kluczbork, który dotychczas również poniósł dwie porażki. Mecz odbędzie się jednak ostatecznie w Kluczborku. To będzie mecz z tych określanych jako spotkanie za 6 punktów. Trzeba zacząć wygrywać, bo z jednej grupy Centralnej Ligi Juniorów spadają aż cztery drużyny.

Na zdjęciu: o piłkę walczy Arkadiusz Gajewski, tyłem (z numerem 14) Krystian Born, w głębi - Jakub Łukowski.