Po remisie w Zielonej Górze juniorzy Zawiszy w CLJ

Juniorzy Zawiszy Bydgoszcz w przedostatniej kolejce Centralnej Ligi Juniorów sezonu 2014/2015 wczoraj zagrali w Zielonej Górze z miejscowym UKP.

Gospodarze, zajmujący trzynaste, spadkowe miejsce w tabeli koniecznie chcieli wygrać, aby myśleć o zachowaniu ligowego bytu. Z kolei bydgoszczanie też pragnęli zdobyć przynajmniej punkt, który zapewniłby im utrzymanie.

Mecz zakończył się wynikiem remisowym 1:1. Ten rezultat dał juniorom Zawiszy utrzymanie w CLJ. Młodzi zawodnicy z Bydgoszczy na szczęście stanęli na wysokości zadania, bo przez nieudolność niektórych osób w klubie, ich wiosenny trud mógł pójść na marne.

Na zdjęciu: Michał Cywiński (nr 16, na pierwszym planie z piłką), Kamil Zieliński (z lewej) i Mateusz Mazalon.